text.skipToContent text.skipToNavigation

Pantene 3'ü 1 Arada Şampuan ve Saç Bakım Kremi Saç Dökülmelerine Karşı Etkili 470 ml

PANTENE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
17,25 TL
12,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

PANTENE 2İN1 SAC DÖKÜLME KARŞITI 470 ml

 

Dış dünyaya bakan yönümüz açısından en gözle görülür noktayı saçlar oluşturuyor. Temiz ve bakımlı olmasının yanı sıra sağlıklı olması da saçların hoş görünmesi bakımından önem taşıyor. Kişisel bakım ürünleri reyonlarında saç bakım ve aksesuarları bölümünde bulabileceğiniz PANTENE 2İN1 SAC DÖKÜLME KARŞITI 470ML saçınızda aradığınız etkiyi oluşturmanızda kolaylık sağlıyor.

PANTENE 2İN1 SAC DÖKÜLME KARŞITI 470ML içeriğinde saç bakım kremi olmayan şampuanlar ile kıyaslandığında saç kırılmalarını yüzde 97’ye varan oranda azaltıyor. Saçının daha dayanıklı olmasını arzu eden kişiler ile saçlarının yıpranmasına neden olan ortamlarda çalışan, yaşayan ya da saçlarını yıpratacak işlemler yaptıran kişilerde bu şampuan ideal bir koruma sağlıyor. Yıpranmaya karşı koruma sağlamak amacıyla yararlanmak isterseniz saçınızın günlük temizliği için bu ürünü kullanabilirsiniz. Uygulama için ürünü saçınıza kökten uca doğru sürmeniz gerekiyor. Yıpranmalara karşı daha yüksek bir koruma arzu ediyorsanız ürünü uyguladıktan sonra birkaç dakika beklemenizde yarar var. Uygulama önerilerine uygun bir şekilde ürünü kullanmanız ve ardından saçınızı etkili bir şekilde durulamanız ürünün etkisini göstermesi için yeterli oluyor.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler