text.skipToContent text.skipToNavigation

Paşabahçe 52052 Alanya Su Bardağı 6'lı

PASABAHCE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
7,50 TL
5,63 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Paşabahçe 52052 Alanya Su Bardağı 6'lı

 

Evinizde kullandığınız cam züccaciye ürünlerinin yüzeylerinin pürüzsüz, kolay temizlenebilir özellikte olması oldukça önemlidir. Zarif, dayanıklı ve kullanışlı cam su bardakları, meşrubat ve su içmek için ideal bir yapıdadır. P.B. Su Bardağı 6'lı şık görünümü ve klasik su bardağı boyutu ile raflarınızda ve bulaşık makinenizde az yer kaplayarak kullanışlı çözümler sunmaktadır. Estetik tasarımı ile dikkat çeken su bardakları, pürüzsüz cam kalitesinde 6'lı olarak satışa sunulmaktadır. Zarif ve kullanışlı tasarımı ile camın hijyenik dokusunun buluşturulduğu 6'lı takımı ister evinizde kullanabilir, isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Tamamen geri dönüşebilen, doğaya dost ve hijyenik olan cam, en çok tercih edilen züccaciye markası Paşabahçe kalitesi ile birleştirilmiştir. Ürün, bulaşık makinesinde uygun sıcaklıkta yıkamaya elverişlidir. Elde yıkama yönteminde ise mutlak suretle cam için özel olarak üretilen süngerlerin kullanılması gerekir. Aksi takdirde sert temizlik ürünleri cam üzerinde dairesel çizikler meydana getirebilir. Jel bulaşık deterjanı ve yumuşak süngerler ile etkili bir temizlik sağlayabilirsiniz. CarrefourSA mutfak ürünleri reyonlarında züccaciye bölümünde bulabileceğiniz. Paşabahçe 52052 Alanya Su Bardağı 6'lı takımın online alışveriş ile hemen satın alabilirsiniz.

 

Hacim: ~205 cc. 6 3/4 oz. 

Yükselik: 100 mm. 4 ". 

Ağız Çapı: 68,5 mm. 2 3/4 ". 

Taban Çapı: 52,5 mm. 2 ".

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler