text.skipToContent text.skipToNavigation

Paşabahçe İncebelli Çay Bardağı 6'lı

PASABAHCE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
19,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Mutfak ürünlerinin ve Türk Çayının vazgeçilmez parçası olan ince belli bardaklar, sabah kahvaltılarının gözde içeceği çay için sofrada hem estetik açıdan hem de çay içimi için rahatlık sağlayan ince belli çay bardağı X6 zarif görünümü ile göz dolduruyor. Sabah kahvaltılarının dışında günün her hangi bir saatinde de içimi söz konusu olan çay için ince belli bardak rahat bir kullanım sunar. Ayrıca kolay kullanımının yanı sıra ürünün cam olması sağlık açısından bakıldığında bir diğer avantajları arasındadır. Ürün kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir. 42381 İncebel Çay BardağıX6 ürününü CarrefourSA reyonlarından kolaylıkla satın alabilirsiniz.

CarrefourSA ev düzeni ve züccaciye reyonlarında mutfak ürünleri bölümlerinden rahatlıkla bulabilirsiniz. Isıya dayanıklı olan camlar sayesinde sıcak içecekler ile temas olması durumunda bardağın çatlama riski çok düşüktür. Taşınımı kolay, aynı zamanda zarif bir görünümü bulunan ince belli bardaklar aile ve arkadaşlar arasında zevkli, eğlenceli veya dinlenmek, soluk almak için ince belli çay bardağı rahatlık sağlamakta. 42381 İncebel Çay BardağıX6 yapısı ile hem elinizi hem de içi ısıtma görevi görmektedir.

Uzun ömürlü yapısı ve sağlıklı cam kalitesi ile mutfağınızda uzun süreler boyunca kullanımı söz konusudur.

Siz de sağlıklı, uzun ömürlü, zarif cam kalitesi elde etmek istiyorsanız, hızlıca sepetinize ekleyebilir hemen satın alabilirsiniz.

 

Model: 42381

Hacim: 135 cc

Yükselik: 90 mm

Ağız Çapı: 60 mm

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler