text.skipToContent text.skipToNavigation

Patos Acı Soslu Parti Boy 167 G

PATOS
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
5,00 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Patos Acı Soslu Parti Boy 167 G

 

Her çocuk tarafından bilinen ve yetişkinlerin de çocukluk yıllarından beri vazgeçemeden tükettiği cips markası olan Patos her yaştan insan tarafından bilinen ve sevilen bir boyutta Patos Acı Soslu Parti Boy 167 G Paketi ile belki de günümüzde orta yaşlarına yaklaşmış olsa da her yaştan insanın anılarının bir parçası haline gelmiş sevilen ve vazgeçilmeyen bir ürün.

Geçmişten gelen bu unutulmaz lezzet CarrefourSA reyonlarında Çerez, Çikolata ve Bisküvi ürünlerinin satıldığı kısımlarda satılan Cipsler ve cips çeşitleri arasından temin edilebilir. Yapılan sokak araştırmalarının sonuçlarına göre ülkemizde en çok bilinen ve tüketilen cips olan Patos, yıllardır ülkemizin insanlarının anılarına yer etmiş bir cips çeşidi. Birçok çeşidi arasında en beğenilenlerden olan acılı çeşidini Patos Acı Soslu Parti Boy 167 G Şeklinde hazırlanmış paketi ile alabilirsiniz. Çocukların bayıldığı, büyüklerin ise çocukluklarından beri tüketti bu ürünün bu denli sevilmesinin ardında güvenilir bir marka olarak yılların getirdiği tecrübesi ve elbette ki dayanılmaz tadı geliyor. Her bütçeye uygun özel fiyatı ile satışa sunulmaktadır.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler