text.skipToContent text.skipToNavigation

Patos Acı Soslu Süper Boy 109 G

PATOS
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
4,00 TL
adet
  • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Patos Acı Soslu Süper Boy 109 G

 

En sevilen cips markalarından biri olan Patos, orijinal ve kıtır kıtır tatlarından biriyle karşınızda. Farklılık yaratan Patos Acı Soslu ürünümüzü eşsiz şekli ve yoğun baharatıyla çok seveceksiniz. Yoğurt veya çeşitli içecekler eşliğinde tüketebileceğiniz eğlenceli atıştırmalık, süper boyuyla lezzeti ikiye katlayacak. Keyifli zamanlarınızın vazgeçilmezi olan Patos Acı Soslu Süper Boy 109 G ürünümüzü CarrefourSA reyonlarında bulabilirsiniz.

Patos Acı Soslu Süper Boy Besin Öğeleri (100 Gr)

Enerji - 485 (kcal)

Yağ - 24,0 (g)

Doymuş Yağ - 10,0 (g)

Karbonhidrat - 58,0 (g)

Şeker - 1,0 (g)

Lif - 3,3 (g)

Protein - 6,9 (g)

Tuz/Sodyum - 1,9 / 0,76 (g)

Patos acı soslu süper boy ürününün içerisinde, mısır, bitkisel yağ(palm), peynir tozu, çili ekstraktı, aroma artırıcı, glukoz, asitlik düzenleyici ve kırmızıbiber tozu, kimyon, köri tozu, kekik, kişniş karışımından oluşan acı baharat çeşnisi bulunuyor. Patos Acı Soslu Süper Boy 109 G ürünümüze, gıda ve yemek malzemeleri reyonumuzun, çerez, çikolata ve bisküvi bölümünün, cipsler kısmından ulaşabilir, internet sayfamız üzerinden de kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

    İade Değişim Koşulları | E-ticaret


    • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

    • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

    • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

    • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

    • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

    • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

    Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

    • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

    • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

    Benzer Ürünler