text.skipToContent text.skipToNavigation

Patos Baharatlı Süper Boy 109 G

PATOS
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
4,00 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Patos Baharatlı Süper Boy 109 G

 

Patos Baharatlı Süper Boy 109 G lezzetli baharat çeşnili mısır cipsidir. Patos markası yerli cips çeşitleri arasında yer alır. Mısır ve patates cipsi seçeneklerine sahip olan Patos özellikle lezzetli mısır cipsleri ile dikkat çekmektedir. Yeşil paketli mısır cipsi ise baharat çeşnisine sahiptir. Üçgen şekle sahip olan cips lezzetli soğan ve biber baharatlarına sahiptir. İdeal seviyedeki acısı ile herkesin severek yiyeceği ürünlerden bir tanesidir. Çıtır çıtır baharatlı mısır cipsi lezzetini tatmak istiyorsanız CarrefourSA cips reyonlarından satın alabilirsiniz.

Patos Baharatlı Süper Boy 109 G özel boyutu ile sevdikleriniz ile birlikte uzun süre cips keyfi yapmanızı sağlar. Çayınızın ya da soğuk içeceklerinizin yanında keyifli bir şekilde yiyebileceğiniz cipsler ile lezzeti yaşayabilirsiniz. İnce ince hazırlanmış olan baharatlı mısır cipsleri kızartılarak hazır hale getirilir. Bu şekilde lezzetli ve hafif mısır cipsleri yiyebilirsiniz. Film veya maç izlerken ya da arkadaşlarınızda ve sevdiklerinizle sohbet ederken yiyebileceğiniz mısır cipsleri sizlere lezzet sunacaktır. Baharatın tadına doyamayacağınız lezzetli bir seçenek olarak karşınıza çıkar. Özel şekli ve tadı ile vazgeçemeyeceğiniz bir lezzete sahip olabilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler