text.skipToContent text.skipToNavigation

Patos Critos Peynirli Süper Boy 105 G

PATOS
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
4,00 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Patos Critos Peynirli Süper Boy 105 G

 

Hafif tuzlu ve farklı lezzetler içeren ve gevrek bir atıştırmalık için en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz gıda ve yemek malzemeleri arasında cips ürünleri keyifli bir tüketim sağlıyor. Bu noktada Patos markası tarafından üretilmiş farklı lezzetlerden biri olan Patos Critos Peynirli Süper Boy 105 G ürünü, peynir lezzeti ile birlikte çıtır çıtır ve her zaman gevrek bir içerik oluşturuyor. Patos ürünlerini CarrefourSA reyonlarında rahatlıkla bulabilirsiniz.

CarrefourSA mağazalarında Çerez, Çikolata ve Bisküvi bölümü içerisinde cipsler kısmında bulunan Patos Critos Peynirli Süper Boy 105 G ürünü; partilerde, minik atıştırmalıklarda, okulda, kantinde veya evde akşam sohbetlerinde rahatlıkla tüketilebilir. Arkadaşlarınızla gerçekleştirdiniz etkinliklerde keyifli bir çerez olarak tercih edebileceğiniz bu cips ürünü, bol lezzetli ve üç boyutlu tasarımıyla hem keyifli hem de farklı bir ürün arayan kişilerin ilk tercihini oluşturuyor. Tek atımlık çıtır bir lezzet oluşturan bu cipsler, serin ve kokusuz bir ortamda güneş ışığına maruz bırakılmadığı sürece uzunca bir süre tazeliğini koruyor. Evinizde çıtır bir lezzet için bu ürünü hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler