text.skipToContent text.skipToNavigation

Peyman Bahçeden Form Mix 55 G

PEYMAN
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
6,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Peyman Bahçeden Form Mix 55 G


Mısır gevreği, müsli, hububat bölümünde yer alan Peyman Bahçeden Form Mix 55 G %20’şer oranda çiğ iç ay çekirdeği, kırık iç ceviz, turna yemişi, küp kesilmiş kuru kayısı ve çiğ iç kabak çekirdeği içeriyor. Hem lezzetli, hem de sağlıklı içeriğe sahip ürünü formunuz korumak için tüketeceğiniz salatalara, müsli ve tahıl karışımlarına ekleyebilirsiniz. Kuruyemiş karışımını light yoğurt ile karıştırabilirsiniz. Evde yapacağınız ekmeklerin veya kek, kurabiye gibi hamur işlerinin harcına ekleyebileceğiniz ürünü dilerseniz çerez olarak yiyebilirsiniz.
Ara öğünler için yanınızda kolayca taşımanız amacı ile Bahçeden Form Mix, 55 gramlık üç katlı ambalajda sizlere sunuluyor. Kilitli ağzı sayesinde rahatça açıp kapatabileceğiniz ambalaj içeriğin hava ile temasını en az seviyeye indiriyor. Oksijenden arındırılarak ambalajlanan ürün tazeliğini uzun süre koruyor. Zengin içeriği sayesinde vitamin ve mineral deposuna dönüşen ürün başta sindirim ve bağışıklık sistemleri olmak üzere birçok vücut fonksiyonunun düzenli çalışmasına yardımcı oluyor. Ürünü, ambalajı veya kapağı vakumlu bir kavanoz içerisinde kuru, serin ve kokusuz bir ortamda muhafaza etmeniz öneriliyor.
Gün boyu açlığınızı gidermeye yardımcı olacak ürünü satın almak için hemen sepetinize ekleyin.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler