text.skipToContent text.skipToNavigation

Peyman Dorleo Kızartılmış Yer Fıstığı 150 G

PEYMAN
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
6,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Peyman Dorleo Kızartılmış Yer Fıstığı 150 G


Bedensel ve zihinsel aktivitelerinizin daha sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için mümkün olduğunca doğal gıdalarla beslenmelisiniz. CarrefourSA Fıstıklar reyonunda sunulan Dorleo Kızartılmış Yer Fıstığı 150 Gile sağlıklı ve lezzetli bir besin tüketmiş olursunuz. En lezzetli kuru yemişler arasında bulunan ürün, fırınlanıp tuzlandığı için çok daha iştah açıcı hâle gelmiştir. Hem öğün aralarında hem de öğün sonrasında afiyetle tüketebileceğiniz doğal yiyecek, soğuk ya da sıcak içeceklerle bir arada servis edilebilir.
Yapılan araştırmalara göre birçok iç organın çalışmasına da destek olan ürün, kalp ve damar hastalıklarının önlenmesinde de rol oynayabiliyor. Bağışıklık sistemi zayıf olan kişilerin sıkıntılarından kurtulmalarına yardımcı olan doğal besini, özellikle çocukların ve yaşlıların tüketmesi öneriliyor.
Sahip olduğu karbonhidrat ve yağ değerleriyle günlük enerji gereksiniminizin bir kısmını karşılayabilecek yapıdaki ürün; protein, E vitamini ve potasyum başta olmak üzere pek çok minerali de beraberinde getiriyor. Ürünü tek başına tüketebileceğiniz gibi çeşitli tatlı ve pastaların lezzetlendirilmesinde de kullanabilirsiniz.
150 G pratik kullanımlı ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler