text.skipToContent text.skipToNavigation

Pınar Doyum Salam 700G

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
19,90 TL
adet

 

Et şarküteri balık bölümünün leziz ürünlerinden doyum salam Pınar kalitesiyle mutfaklarınıza giriyor. Salam ve sucuk konusunda sektörde damak tadına hitap eden ürünleriyle bilinen Pınar’ın Pınar doyum salam 700 gr ürünüyle farklı bir lezzete hazır olun. İçeriğinde özel karışım baharatlar bulunmaktadır. Ayrıca söz konusu salam hindi etinden üretilmekte ve bunun için hindilerin özel ırkları seçilmektedir. Pınar doyum satın almak için birden çok seçeneğiniz var. Aile üyelerinin sayısına göre ihtiyacınız olan Pınar salam miktarını belirleyerek uygun ürünü satın alabilirsiniz. Size özel açık şarküteri seçenekleri de sunulmaktadır. Ama ambalajlı ürünler ile evinizde ihtiyacınız olan kadarını dilimleyerek sofralarınıza koyabilirsiniz.

Pınar doyum salam 700 gr almak için çok fazla nedeniniz var. Leziz baharat karışımlarının yanında ülkemizde sınırlı sayıda bulunan steril odalarda ambalajlanıp satışa hazır hâle getirilmektedir. Bu nedenle sağlık konusunda güvenle tercih edebileceğiniz işlenmiş ürünler arasında yer almaktadır. Ambalajlı ürünlerde en önemli konularından biri olan raf ömrü ve dayanıklılık konusunda da Pınar sizlere güvence vermektedir. Raf ömrünün uzun olması ve bu süre boyunca taze kalması doyum salam alma sebeplerinizden sadece bir tanesidir. Ürüne şarküteri reyonundan ulaşabilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler