text.skipToContent text.skipToNavigation

Pınar Kahvaltı Keyfi Tost Peyniri 700 G

PINAR
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
32,45 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen ÜrünlerKolay açılan ambalajıyla Pınar Kahvaltı Keyfi Tost Peyniri 700 G, Kaşar reyonunda peynir sevenlerin ilgisine sunuluyor. Pastörize inek üstünden üretilen ve yarı sert yapı sergileyen ürün, mutfakların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Sunduğu lezzetiyle, yemeklerinize kattığı rengin yanı sıra, tek başına da farklı öğünlerde tercih sebebi oluyor. Kahvaltılara kattığı kendine mahsus damak tadı ile paylaşma keyfinin yaşandığı ortamlar sağlıyor.
Özellikle hafta sonu kahvaltılarının eksilmez bir parçası oluyor. Ürün üzerine yumurta kırarak ailenize lezzetli kahvaltılıklar hazırlayabilirsiniz. Ürünü makarnalarda, salatalarda rendeleyerek kullanarak harika lezzetler elde edebilir, bunun yanı sıra zengin tostlar ve sandviçler yaparak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Pratik tariflerle misafirlerinize mini aperitif kanepeler sunabilirsiniz. Ara öğünlerde lezzetli atıştırmalıklar hazırlayabilir, peynir yerken sütün tadına doyabilirsiniz.
Kaşar peynirleri yoğun süt içermeleri sebebiyle, özellikle çocuklara ve ileri yaştaki yetişkinlere kalsiyum desteği sağlayan bir gıda desteği olarak görülüyor. Ürünün tazeliğini koruması için poşetinden çıkartıldıktan sonra, hava almayan bir kapta buzdolabında saklanması gerekiyor. Ambalajı açıldıktan sonra kısa sürede tüketilemeyecek peynirin buzdolabında tutulması ürünü daha uzun süre saklamaya yardımcı oluyor. ürüne sahip olmak için tek tıkla sipariş verebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler