text.skipToContent text.skipToNavigation

Pınar Ketçap 420 G Mayonez 350 G İkili Set

PINAR
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
11,75 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Özenle hazırlanan yemeklerinizi, çeşitli soslarla çok daha lezzetli hale getirebilirsiniz. CarrefourSA tarafından Ketçap reyonunda sunulan Pınar Ketçap 420 G Mayonez 350 G İkili Setsayesinde sofralarınızı zenginleştirirken, birbiriyle son derece uyumlu olan soslarla yepyeni lezzetleri ortaya çıkarabilirsiniz. Büyükler kadar küçüklerin de severek yediği hamburger, pizza ve sosisli sandviç gibi yiyeceklere ayrı bir tat katan ürünü, çeşitli salata, makarna ve et yemeklerinde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hazırlanan yemeklerin lezzetinin yanı sıra rengini de değiştirebilen hazır sos, sofralarında görünüme de önem verenlerin kullanabilecekleri bir üründür.
Hazır sosun içerisinde bulunan yağ ve şeker, gün içerisinde gereksinim duyduğunuz enerjiyi ürünü tükettiğiniz oranda karşılar. Özellikle fiziksel aktivite gerektiren işlerde çalışanların ve ağır sporlarla uğraşanların rahatlıkla tüketebilecekleri yiyecek, tuzlu atıştırmalıkların aromalarını arttırmak amacıyla da değerlendirilebilir. Rus Salatası, Makarna Salatası gibi mayonez ağırlıklı salataları hazırlarken başvurabileceğiniz ürünle, hazırladığınız yiyeceğe farklı bir tat kazandırabilirsiniz. Ürünün kıvamını ve tazeliğini koruması için kullanılmadığı zamanlarda buzdolabınızda muhafaza etmeniz doğru olur.
İkili lezzet paketi şeklinde sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler