text.skipToContent text.skipToNavigation

Pınar Mayonez 500G

PINAR
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
9,75 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Pınar Mayonez 500G


Farklı yemek tarifleri deneyerek mutfaktaki becerilerinizi geliştirme şansını yakalamanızı sağlayan Pınar Mayonez 650 g ile hem kendinize, hem eşinize ve çocuklarınıza, hem de arkadaşlarınıza en güzel lezzetleri hazırlayabilirsiniz.
Pek çok yemek ile birlikte tüketebileceğiniz mayonez, et çeşitlerinin lezzetini artırmak için hazırlanan ideal çeşnilerde de yer alıyor. En çok, makarna, köfte ve kızarmış patatesin yanında kullanılan mayonez, haşlanmış patates ile birlikte de servis tabağında çok şık bir görünüm oluşturuyor. Sebze yeme alışkanlığınızı zenginleştirmek için mayonezli ve yoğurtlu karışımlar hazırlayarak, haşladığınız havuçların, fasulyelerin yanında servis edebilirsiniz. Amerikan salatalarının ve fast food'ların vazgeçilmez tamamlayıcısı olan ürün, özellikle çocuklar ve gençler tarafından sevilerek tüketiliyor. Mayonezi katkısız olarak üreten Pınar, ürünü 680 gramlık pratik ambalajıyla sunuyor. Hamburger veya tavuk burger gibi sandviçlerinizin arasına kolayca sıkabileceğiniz mayonezi, ailece güvenle kullanacaksınız. Ürünün kapağı kolayca açılıyor ve sıkıldığında akıcı kıvamıyla hemen tabağa dökülebiliyor. Kullandıktan sonra kapağını sıkıca kapatıp buzdolabında dik konumda muhafaza edebilirsiniz.
CarrefourSA Mayonez reyonlarında yer alan ürünü kolaylıkla satın almak için hemen sepetinize ekleyebilir, birbirinden lezzetli yiyeceklerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz.
"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler