text.skipToContent text.skipToNavigation

Polonez Macar Salam Fıstıklı kg

POLONEZ
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
62,90 TL
49,90 TL
kg
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Polonez Macar Salam Fıstıklı kg

 

Kahvaltılarınız için özel olarak üretilen Polonez Macar Salam Fıstıklı Kg sizlere lezzet ve kalite sunuyor. Polonez markası elli yıldan uzun süredir et ürünleri konusunda sahip olduğu tecrübe ile üretim gerçekleştirmektedir. Üretim konusunda sahip olduğu birçok sertifika ile bu kaliteyi belgelendirmiş durumdadır. Ürün seçenekleri arasında bulunan fıstıklı macar salam ürünlerini CarrefourSA şarküteri reyonlarında bulabilirsiniz.

Polonez Macar Salam Fıstıklı Kg etin en güzel ve lezzetli yerlerinden üretilmiştir. İçeriği yıllardır yapılan üretimlerden elde edilen tecrübelere göre özel olarak belirlenmektedir. Taze dana etinden üretilen salamlar sofralarınıza taze ve lezzetli şekilde ulaşmaktadır. İçeriğinde bulunan fıstıklar Gaziantep’te yetiştirilmiş olan fıstıklardır. Antep fıstıkları özel yöntemler ile harmanlanarak salamların içerisinde kullanılmaktadır. Klasik salam lezzeti içerisine eklenen fıstıklar ile lezzet katlanmaktadır. Gıda işlerinde kullanıma uygun kılıflara konulan salamlar buhar fırınlarında ısıl işleme tabi tutulmaktadır. Pastörize hale getirilmiş olan lezzetli salamlar kahvaltılarınız ve sandviçleriniz için sofralarınıza kadar ulaşmaktadır. İçeriğinde gluten bulunmayan salamları sağlıklı bir şekilde tüketebilirsiniz. Kiloluk özel paketi ile istediğiniz kadarını tüketerek geri kalanının tazeliğini korumasını sağlayabilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler