text.skipToContent text.skipToNavigation

Pringles Orjinal Cips 165 g

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
12,00 TL
adet

Pringles Orjinal Cips 165 g


Dünyaca ünlü kıtır kıtır eşsiz tadı ve kıvamı ile Pringles Orjinal 165 g, CarrefourSA Cipsler reyonunda yerini alıyor.
165 gramlık klasik silindir kutusunda sunulan ürün ile küçük büyük herkes kendini şımartacak bir sebep buluyor. Orijinal içeriği sayesinde cips tutkunlarının aradığı efsanevi lezzeti sunan ürün ile ister televizyonda maç veya film seyrederken isterseniz de gün içinde küçük bir atıştırmalıkla açlığınızı bastırırken damağınızda muhteşem lezzeti yaşayabilirsiniz. Ürünü, direkt güneş ışığına maruz kalmayacak rutubetsiz bir ortamda saklamak koşuluyla son kullanım tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Keyifli bir atıştırmalık olarak öne çıkan ürünü sade olarak yiyebileceğiniz gibi uygun içecekler ile birlikte de tüketebilir; sevdiklerinize, dostlarınıza ikram edebilirsiniz. Ketçap, mayonez ve yoğurt benzeri soslar ve tatlandırıcılar eşliğinde dilerseniz farklı baharatlarla da aromalandırarak servis edebilirsiniz. Ayrıca, yemek öncesi pratik bir aperitif yiyecek olarak da sunabilirsiniz. Ağızda dağılan ürün ile özdeşleşen silindir kutusu içindeki çıtır ve leziz incecik yapraklardan oluşan ürünü, çocukları mutlu edecek bir hediye olarak da değerlendirebilirsiniz. Ürünü satın almak için hemen sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler