text.skipToContent text.skipToNavigation

Royal Special Tria Dondurma 900 ml

ROYAL
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
14,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Royal Special Tria Dondurma 900 ml 

 

Gıda ve yemek malzemeleri reyonları arasında, dondurma kategorisinde yer alan Royal Specialtria 900 Ml dondurma severleri %33 Bedava kampanyası ile sevindiriyor. Özellikle de sıcak yaz günlerinde serinlemenizi sağlayacak olan bu ürün, besleyici özelliği ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Ülker’in Royal dondurması bu alanda kendini kanıtlamış ve lezzeti ile sevilen dondurmalar arasında yerini alıyor.

Dondurma reyonunda, kap dondurma seçeneği arasında yer alan Royal Specialtria 900 Ml çikolatanın tadına doyamayanlar için ideal bir seçenek. Çikolata tadı ve yoğurdun birleşiminden elde edilen bu dondurma hem lezzeti, hem de kıvamı ile iyi bir tatlı alternatifi oluyor. Üstelik keyfine daha uzun süre varmanız için sizlere 900ml lik paketlerde sunuluyor. 7’den 70’e herkesin severek yiyeceği, içi çikolata dolu, lezzetli bu dondurmanın içerisinde parça çikolatalar da yerlerini alıyor. royal dondurmalarını hijyenik koşullarda üretiyor ve insan sağlığına zararlı olmayan paketleme sistemleri kullanıyor. Ürünün tazeliğini ve lezzetini daha uzun süre koruması için buzdolabında saklamanızı öneririz. Online alışverişlerinizde kapıda kredi kartı ve nakit ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler