text.skipToContent text.skipToNavigation

Schweppes Mandarin Mandalina Aromalı Gazlı İçecek Şişe 6*250 ml

SCHWEPPES
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
12,35 TL
9,25 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Schweppes Mandarin Mandalina Aromalı Gazlı İçecek Şişe 6*250 ml

Schweppes Mandarin Mandalina Aromalı Gazlı İçecek Şişe 6*250 ml, turunçgillerin en sevilen türünün eşsiz tadıyla ferahlamak isteyenlerin gözdesi oluyor. İsviçreli amatör bilim adamı Johann Jacob Schweppe’den adını alan marka, mandalina aromalı gazlı içecek ürünüyle raflarda. İçeriğinde en az yüzde 2,5 oranında meyve bulunduran ürün, 100 ml,'de 53.9 kcal enerji içerir. Su, şeker gibi besin öğelerinin yanında fruktoz şurubu da içeren ürün, antioksidan özellik de taşır.
Yemeklerin yanında içilebileceği gibi gün içinde ferahlık istenen her anda tercih edilebilecek meyve aromalı içecek, 6'lı şişe halindeki paketiyle kolaylıkla taşınıyor. 250 ml.'lik 6 şişenin yer aldığı paket, sağlam ambalajıyla pratiklik sunuyor; kolay taşınıp ve rahatlıkla saklanıyor. Evde, iş yerinde ya da ofiste kolaylıkla muhafaza edilebiliyor. 1873 yılından bu yana tüketiciler tarafından çokça tercih edilerek en sevilen içeceklerden biri olan gazlı içecek, kapağı açılmadığı takdirde üzerinde yazan son kullanım tarihine kadar güvenle tüketilebilir. Ürünün kapağı açıldıktan hemen sonra ve soğuk olarak içilmesi önerilmektedir.
CarrefourSA Mandalinalı Gazoz bölümünde yer alan ürünü hemen sepetinize ekleyerek kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilir; tadına sevdiklerinizle birlikte varabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler