text.skipToContent text.skipToNavigation

Sek Ayran 300Ml

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
1,75 TL
adet

"Sek Ayran 230 g


Yaz aylarının sıkça tercih edilen ürünlerinden Sek Ayran 230 g CarrefourSA Ayran reyonunda sizlerle buluşuyor. Yoğurt ve suyun homojen karışımını içeren lezzetli ürün, zengin içeriğiyle özellikle yaz aylarının vazgeçilmezlerinden oluyor. Ürün, terleme sonucu kaybedilen mineral ve suyun yerine konmasını sağlıyor. Elektrolit yönünden sağladığı desteğin yanı sıra, bağırsak florasını düzenlemesi açısından da tercih ediliyor.
Kalsiyum ve potasyum gibi mineralleri içermesinin yanı sıra A, B12, D, B2 ve B6 gibi vitaminlerle de vücudu destekliyor, özellikle kemik ve dişlerin gelişimine olumlu etki gösteriyor. İçerdiği triptofan maddesiyle de sakinleştirici etki sağlıyor. Et yemeklerinin yanında olduğu kadar, kısır ve çiğ köfte gibi Türk mutfağında sevilen yiyeceklerin yanında sağladığı uyumla da tercih ediliyor.
Sıcak yaz aylarında harareti alması sebebiyle tercih edilirken, uzun süre açlık hissini bastırması sebebiyle de diyetlerde önemli bir rol oynuyor; her yaştan tüketicinin içeceği olmayı başarıyor. Balkan ve Asya ülkelerinde içilen ürün, Türk kültüründe de özel bir yere sahip olmasıyla biliniyor. Buzdolabınızda her zaman lezzetli bir ayran bulunsun istiyorsanız, ürünü hemen sepetinize atarak kolayca satın alabilirsiniz.
Ürün Kodu: 90243
"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler