text.skipToContent text.skipToNavigation

Sek Tereyağı 1KG

SEK
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
60,90 TL
45,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Sek Tereyağı 1kg 

 CarrefourSA yumurta tereyağı ve margarin reyonlarında bulunan, besleyici özelliği ve dayanılmaz lezzeti ile Sek Tereyağı, kahvaltılarda, yemeklerinizde, tatlı ve tuzlu seçeneklerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz haliyle, 1 kg. lık paketlerde satışa sunuluyor.

Tereyağı hayvansal bir besindir ve özellikle A, E, D, K2 vitamini ve protein açısından çok zengindir. Ayrıca kemik gelişiminde ve korunmasında gerekli olan kalsiyum, fosfor ve demir içerir. Elde edildiği hayvanın beslenme şekline göre rengi sarı veya beyaz olabilir. İnek, koyun, keçi ve manda sütünden elde edilir. Kendine has bir kokusu ve lezzeti vardır. Yapılan bilimsel araştırmalarda, kalp krizi riskini en aza indirmeye yardımcı olduğu, vücuttaki yağ dengesini koruduğu, mide ve bağırsaklardaki yaralara iyi geldiği kanıtlanmıştır.

Doymuş bir yağdır ve oda sıcaklığında eriyebilen bir yapıya sahiptir. Hepsinden önemlisi tamamen doğal bir besindir. Özellikle kahvaltıda tüketildiği zaman sindirimi çok daha kolaydır. Ayrıca kurabiye ve böreklere, özellikle yemeklerinize ayrı bir lezzet katar.

Her besin gibi dengeli tüketildiğinde, sağlığınıza çok faydalı olan tereyağını, 1 kg. lık rulo paket haliyle hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler