text.skipToContent text.skipToNavigation

Selpak Mendil Sade 10'lu

SELPAK
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
6,15 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"Selpak Mendil Sade 10'lu


Zor zamanlarda yardıma koşan Selpak Mendil Sade 10'lu, Mendiller reyonunda hizmetinize sunuluyor. Hassas ciltler için üretilen ürün, çok katlı yumuşak yapısıyla en yoğun mendil kullanılan süreçlerde bile cildi tahriş etmiyor, kolaylıkla kullanılıyor. Pratik açma kapama metoduna sahip ambalajı ile tercih sebebi oluyor, çantalarda ceplerde yerini alıyor. Evde, okulda, işte, arabada her an el atında tutulabilmesinin getirdiği avantajla tercih ediliyor. Pamuk katkılı, 4 katlı yapısı ile sunduğu ultra yumuşaklık sebebiyle de ayrıca rağbet görüyor.
Gripal enfeksiyonlar kadar, alerjik dönemlerde de yardıma koşuyor. Kullan - at özelliğiyle, bulaşıcı rahatsızlıkların tedavi sürecinde tercih ediliyor. Hijyenik ürün, çocukların ceplerinde, yetişkinlerin çantalarında yerini alıyor. Yüksek emiş gücü ile cildi tahriş etmeden sıvıları emiyor. Dayanıklı olması sebebiyle de ıslandığında elde dağılmıyor, rahatça tutuluyor.
10 mendil bulunduran ekonomik paket, aile boyu kullanım kolaylığı sağlıyor. Taşıdığı özellikleriyle farklı alanlarda kullanılabilen ürünü, sürekli yanınızda bulundurarak ani oluşan ihtiyaçların giderilmesinde, başkalarının da yardımına koşabilirsiniz. Siz de çantanızda bir Selpak Mendil bulundurmak istiyorsanız; ürünü sepete atarak, birkaç saniye içinde satın alabilirsiniz.
Ürün Kodu: 2129
"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.