text.skipToContent text.skipToNavigation

Sleepy Islak Havlu Zeytinyağı&Pamuk 3*50'li

SLEEPY
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
11,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Sleepy Islak Havlu Zeytinyağı&Pamuk 3*50'li

 

CarrefourSA reyonlarında bebek ıslak mendilleri bölümünde yer alan Sleepy Islak Havlu Zeytinyağı&Pamuk 3*50'li bebeğinizi temizlerken kır çiçeklerinin kokusunu evinize getiriyor. Anne dokunuşu kadar hassas olan üst yüzeyi bebeğinizin nazik cildini tahriş etmeden özenle temizliyor. Diğer ıslak havlulara göre yüzde 25 oranında daha kalın olduğundan tam temizlik ve tam yumuşaklık sağlıyor.
Tasarımında doğadan ilham alındığı için içeriğinde sadece saflaştırılmış su ve pamuk kullanılıyor. Saf suyun temizlikteki etkisi ve liflerin doğal yapısı annelerin bebekleri için istediği mükemmel özeni sunuyor. Alkol ve paraben gibi bebeğinizin sağlığına ve cildine zarar verecek maddeler içermiyor. Günlük kişisel temizlik için kullanıldığından hipoalerjenik özelliği bulunuyor. Bu sayede istenmeyen alerjik durumlar yaşanmıyor. Ayrıca dermatolojik olarak test edildiğinden güvenle kullanılıyor.
Ürün, içeriğinde üç paket ıslak havlunun bulunduğu karton kutuda satışa sunuluyor. Her paket içinde 50 adet ıslak havlu bulunuyor. El, yüz ve vücut temizliği için kullanılıyor. Papatya kokusuyla öne çıktığından çiçek kokusu seven annelerin tercihi oluyor. Ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler