text.skipToContent text.skipToNavigation

Sleepy Sensitive 1 Yeni Doğan Beden 40'lı

SLEEPY
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
29,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Sleepy Sensitive 1 Yeni Doğan  Beden 40'lı

 

Yenidoğan bebekler için en temel ihtiyaçlar arasında ilk sırada bez geliyor. Bebeğin altını sık değiştirmek ve ıslak kalmasının önüne geçmek önemli olsa da bez seçimi de bebeğin konforu bakımından büyük bir önem taşıyor. Bebeğin doğrudan cildine ve özel bölgelerine temas etmesi dolayısıyla bez tercihinde bebeğin hassas cildine zarar vermeyecek bir seçimde bulunmak gerekiyor. Bebek bezleri ve ıslak mendiller reyonlarından temin edebileceğiniz Sleepy Sensitive 1 Yeni Doğan  Beden 40'lı iç yüzeyinde renklendirici bulunmaması yönüyle dikkat çekiyor. Ülkemizin ilk saf suyla dokunan bezi olan bu ürünü CarrefourSA reyonlarında bebek dünyası bölümünde bulabilirsiniz.

Sleepy Sensitive 1 Yeni Doğan  Beden 40'lı 2 ile 5 kg arasındaki bebekler için kullanılabiliyor. Yenidoğanlara özel olarak tasarlanan bu bezde göbek bağı oyuntusu bulunması, kullanımı kolaylaştıran bir unsur olarak göze çarpıyor. Paket içerisinde 70 adet bez yer alıyor ve bu bezlerde iç yüzeyde renklendirici bulunmuyor. Saf suyla dokunmuş olması sayesinde bebeğe daha yüksek bir konfor sağlanıyor. Bebeğinizin pişik olmaması için altını sık değiştirmenizde ve temizliğini hassas bir şekilde yapmanızda yarar var.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler