text.skipToContent text.skipToNavigation

Sleepy Sensitive 4 Beden 30'lu

SLEEPY
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
29,90 TL
24,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Sleepy Sensitive 4 Beden 30'lu

 

Bebekler doğdukları andan itibaren hayatlarının belirli bir kısmına gelinceye kadar birçok temel ihtiyacının karşılanması için büyük bireylere ihtiyaç duyan varlıklardır. Bebekler sahip oldukları zayıf metabolizma ve tam manası ile gelişmemiş kas ve sinir sistemi sebebi ile birçok ihtiyacını kendi başına karşılayamaz. Bu ihtiyaçların kendi başlarına karşılanamadığı gibi yetişkin bireylerden daha çok ihtiyaca da sahip olmaktadır. Bu sebep ile ebeveynlerin bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için daha özenli bir çalışma içerisine girmeleri gerekmektedir. Bebekler için en önemli hususların başında şüphesiz doğru bebek bezinin seçimi gelmektedir. Bebek bezleri bebeklerin sürekli olarak takacağı ürünlerdir. Bu sebep ile bebeğin cildini hiçbir şekilde tahriş etmemeli ve bebeğin kilosuna uygun bir şekilde alınmalıdır. Sleepy Sensitive 4 Beden 30'lu ürünü sayesinde siz de bebeğinizin ihtiyaç duyduğu en optimal bebek bezini bebeğinize sunabilirsiniz. Bu ürün hiçbir şekilde bebeğinizi tahriş etmeyecektir. CarrefourSA reyonlarında ürünü oldukça kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Bebek bezleri ve ıslak mendiller reyonunu ziyaret ederek siz de sleepy sens 4 beden 40’lı ürününü bulabilir ve satın alabilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler