text.skipToContent text.skipToNavigation

Sleepy Sensitive X Large 6 Beden 20'li

SLEEPY
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
29,90 TL
27,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Sleepy Sensitive X Large 6 Beden 20'li

 

En kıymetli varlıklarımız olan bebeklerimizin sağlığı ve huzuru hepimiz için çok önemlidir. Yeni doğmuş bebeklerin ciltleri yetişkinler gibi gelişimini tam tamamlamış olmadığı için çok hassas ve yumuşak olan cilt dokuları her tahrişe ve hasara oldukça açıktır. Bu nedenle onların cildine temas eden her şeye özellikle özen göstermek çok önemlidir. Sleepy Sensitive X Large 6 Beden 20'li ürünü ile bebeklerinizin popo yüzeyini ve cilt sağlığını maksimum seviyede koruyabilirsiniz.

Sleepy Sensitive X Large 6 Beden 20'li kimyasal içermeyen özel formülü sayesinde kesinlikle bebeklerin cildine kimyasal geçişine izin vermez. Saf su ile dokunmuş olan bebek bezi ile Sleepy, bebeklerinizin saf tenine özen göstermektedir. Renklendirici içermeyen desen formülü sayesinde maksimum koruma sağlamaktadır.

Bebeklerin altını kirlettiklerinde sıvının hızla emilmesi çok önemlidir. Sleepy marka bebek bezi sayesinde ıslaklık hemen emilir ve bebekler ıslaklık nedeni ile huzursuz ve yine ıslaklık nedeni ile pişik sorunu yaşamazlar. Kesintisiz uykular ve huzur dolu oyun anları ile bebeğiniz artık çok daha sağlıklı ve mutlu.

CarrefourSA mağazalarında bebek dünyası bölümünde bulunan junior jumbo – mega paket reyonunda Sleepy markalı ürünlere kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler