text.skipToContent text.skipToNavigation

Sma 3 Devam Sütü 800 G

SMA
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
97,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Biberon toz mamaları bölümünde bulunan Sma 3 Devam Sütü 800 G 1 yaş üzerindeki bebek ve çocukların beslenmesinde katı gıdalara ek olarak kullanılıyor. Büyüme ve gelişim ihtiyaçları doğrultusunda anne, çocuk beslenmesi alanında uzmanlaşmış bir sağlık çalışanının tavsiyesi ile kullanılması gereken ek gıda inek sütüne göre 40 kat fazla demir içeriyor. Omega 3 ve Omega 6 açısından zengin olan üründe bağışıklı sistemini güçlendirmesi için nükleotid ilavesi bulunuyor. 3 yaşına kadar kullanılabilen devam sütü gluten içermiyor. Yüksek kaliteli WHEY proteini içeren ürün çocuğunuzun uygun miktarda kilo almasını ve büyümesini sağlıyor.

Standart beslenme tablosunda belirtilen miktarda su ve toz kullanılarak, bebeğin beslenmesinden hemen önce hazırlanması gereken ürünün doktor tarafından tavsiye edilmediği sürece seyreltme ya da koyulaştırma amacı ile içeriğinin değiştirilmemesi tavsiye ediliyor. Dış etkenlerden etkilenmeyecek şekilde sizlere sunulan ürünü serin ve kuru yerde muhafaza edebilirsiniz. Kutu açıldıktan sonra ürünün hava almamasına özen göstermeniz ve 4 hafta içerisinde tüketmeniz gerekiyor.

Çocuğunuzun diyetinin bir parçası olarak kullanabileceğiniz Sma 3’ü sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler