text.skipToContent text.skipToNavigation

Sütaş Süt Çikolatalı 6*200 Ml

SÜTAS
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
8,50 TL
8,25 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Sütaş Süt Çikolatalı 6*200 Ml

Eşsiz bir kahvaltı ya da tatlı bir atıştırmalık için vazgeçilmez bir lezzet elde etmenizi sağlayacak Sütaş Çikolatalı Süt, besleyici içeriğiyle zinde bir gün geçirmenize yardımcı olur. Protein ve kalsiyum açısından zengin yapısı sayesinde özellikle çocuk gelişiminde vazgeçilmez olan sütü, çikolata lezzeti ile bir araya getiren ürün, çocuklarınıza süt içme alışkanlığı kazandırmanızı sağlar.

200 miligramlık 6’lı set halinde satılan çikolatalı süt sayesinde çocuklarınızın beslenme çantalarını renklendirebilir, gün içerisinde alması gereken enerji miktarını rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Sağlıklı ve besleyici bir öğlen yemeği, enerjik bir kahvaltı ya da ara öğünlerde rahatlıkla tüketilebilen Sütaş çikolatalı süt, içerisinde bulunan yarım yağlı süt, bitter çikolata ve doğal vanilya aroması sayesinde keyifli ve sağlıklı bir içim sunar. Aromalı uzun ömürlü sütler reyonundaki inceleyebileceğiniz ürünü, tek başına tüketebileceğiniz gibi, farklı besinler ile bir araya getirerek de kullanabilirsiniz. Görünümü ve lezzeti ile leziz bir tat elde etmenizi sağlayacak kekler, atıştırmalık bisküviler ya da besleyici içecekler ile bir arada kullanabileceğiniz çok yönlü ürün, eşsiz sunumlar yapmanızı sağlar.

Kolay taşınabilir yapısı ile her zaman yanınızda bulundurabileceğiniz 200 mililitrelik çikolatalı süte sahip olmak için ürünü sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

 

"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler