text.skipToContent text.skipToNavigation

Sütaş Süt Çilekli 6*200 Ml

SÜTAS
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
8,50 TL
8,25 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Sütaş Süt Çilekli 6*200 Ml

CarrefourSA reyonlarında Aromalı Uzun Ömürlü Sütler bölümünde yer alan Sütaş Çilekli Süt, süt lezzetinin doyuruculuğu ve çilek tadıyla öne çıkıyor. Çocuklarınızın süt lezzetini sevmesi, günlük protein ve enerji ihtiyacını karşılaması için ideal bir seçim oluyor.

Çocukların çok sevdiği çilek lezzeti besleyici süt ile birleşip, özel bir aromayla zenginleşerek damak tadıyla buluşuyor. Çocukların süt içmeyi sevmesi için renkli çizgi karakterlerle süslenen ambalajıyla, beslenme çantalarında ve kahvaltılarda bu lezzeti kullanabilirsiniz.

Sütten gelen protein ve kalsiyum kaynağının yanı sıra 200 ml'lik altılı pakette sunulan pratik ambalajıyla kullanım kolaylığı sağlayan çilekli süt, lezzet ve besleyiciliği ile çocuklarınızın büyümesindeki en önemli öğünlerin vazgeçilmezi oluyor. Çilekli süt lezzetini çocuklarınız için hazırladığınız kahvaltılarda, doyurucu sandviçlerin yanında ya da öğün aralarında sağlıklı atıştırmalıklarla kullanabilirsiniz. Çocukların kalsiyum ve protein ihtiyacını, sevdikleri lezzetlerle karşılayabilirsiniz. Siz de çilek ve süt lezzetini seviyorsanız, kalsiyum ve protein kaynağı bu besleyici tadı deneyebilir, çocuklarınızla paylaşabilirsiniz.

Eşsiz çilekli süt lezzetini çocuklarınızın doyurucu ve besleyici öğünlerine katmak isterseniz, tek tıkla sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler