text.skipToContent text.skipToNavigation

Sütaş Süt Muzlu 6*200 Ml

SÜTAS
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
8,50 TL
8,25 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Sütaş Süt Muzlu 6*200 Ml

CarrefourSA reyonlarında aromalı uzun ömürlü sütler bölümünde yer alan Sütaş Muzlu Süt, çocukların en çok sevdiği meyveyi sütle buluşturuyor.

Çocuklara süt içmeyi sevdirmek isteyen annelerin en çok tercih ettiği içeceklerden biri olan muzlu süt, gerçek muz aroması ile üretilir. Çocuklara süt içme alışkanlığı kazanmalarına yardımcı olan ürün, sütün bütün faydalarını içinde barındırır. İçeriğindeki kalsiyum miktarı, çocuğunuzun kemik gelişimine katkı sağlarken, protein desteği ile de büyümesine yardımcı olur. Ayrıca zihinsel gelişimini de destekler.

200 mililitrelik altılı paketlerde satışa sunulan ürün, küçük karton kutu ambalaja sahiptir. Bu sayede çocuğunuzun beslenme çantasına rahatlıkla sığar. Okulda, evde, kahvaltıda günün her saatinde çocuğunuza verebileceğiniz ürün, beslenme çantalarının vazgeçilmezi olmaya aday. Pratik ambalajı ve üzerinde bulunan pipet sayesinde bardak gereksinimi olmadan kullanabilirsiniz. Ambalajın üzerinde bulunan sevimli karakterler ile süt seanslarınız çok daha keyifli hale gelecek. Sütün faydalarını gerçek meyve lezzeti ile birleştirerek çocuğunuzun büyüme döneminde bedensel ve zihinsel gelişimine katkı sağlar.

Çocuğunuzun hem eğlenceli hem de sağlıklı beslenmesini istiyorsanız ürünü hemen sepete ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

 

"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler