text.skipToContent text.skipToNavigation

Tadım Kavrulmuş Badem İçi 180 gr

TADIM
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
16,00 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Tadım Kavrulmuş Badem İçi 180 gr

Badem ve ceviz reyonundan sofralarınıza sunulan Tadım Kavrulmuş Badem İçi 180 gr, zengin bir vitamin ve mineral kaynağıdır. Badem içi, içerdiği faydalı yağlar sayesinde kötü kolesterolü düşürüp iyi kolesterolü yükseltir, vücutta yağ dengesinin sağlanmasına böylece kalp ve damar hastalıkları riskinin azaltılmasına yardımcı olur. Güçlü bir antioksidan olarak hücre zarlarının yenilenmesinde önemli rol oynayan E vitamini açısından zengindir. İçerdiği yapı maddeleriyle beyin fonksiyonlarının sağlıklı çalışmasına destek olarak felç ve Alzheimer hastalığı riskini azaltmaya yardımcı olur. Yüksek protein ve lif içeriğiyle enerji ihtiyacınızı kısa yoldan karşılamak için sağlıklı bir seçenektir.

Gluten içermediği için çölyak hastaları tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Un haline getirerek hamur yapabilir, gluten içermeyen pasta ve börekler pişirebilirsiniz. İştah kontrolünü kolaylaştırdığı ve kan şekerinin düzenlenmesine yardımcı olduğu için diyetlerinizde sağlıklı bir atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz.

Pilav, meze, sos ve salatalarınıza ekleyerek değişik bir tat katabilir, sütünü ve yağını çıkartarak cilt, saç ve tırnak bakımınıza dahil edebilirsiniz. Lezzeti ve sağlığa faydalarıyla öne çıkan badem içini kolaylıkla satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ürün Kodu: 91798

"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.