text.skipToContent text.skipToNavigation

Tahsildaroğlu Dilimli Keçi Peyniri 525 g

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
37,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Tahsildaroğlu Dilimli Keçi Peyniri 525 g, besleyici değeri ile öne çıkıyor. Pastörize keçi sütünden imal edilen peynir, hiçbir katkı maddesi bulundurmuyor. Hijyenik tesislerde üretilen peynirler, süt toplama merkezlerinde toplanarak soğuk zincir bariyeri korunarak üretim süreçlerini tamamlıyor. Hijyenik üretimi ile sağlık vadeden ürün, Çanakkale'nin Ezine yöresine özel peynirden adını alıyor. Yüksek kalsiyum ve protein oranı ile beğeni toplayan peynir, tam yağlı özelliği ile dikkat çekiyor. Kahvaltılarda, hamur işlerinde, yazın karpuzun yanında ve meze olarak severek tüketilebilecek olan süt ürünü, ara öğünlerin de vazgeçilmezi oluyor.
CarrefourSA reyonlarında yöresel Türk peynirleri arasında kendine yer bulan ürün, güven ve lezzetle tüketilebiliyor. Üzerinde son kullanma tarihi bulunan paket, 3 dilimden oluşan tek tek ambalajları ile dayanıklılık vadediyor. Ambalaj açıldıktan sonra kapalı kaplarda saklanması ve 1 hafta içinde tüketilmesi önerilen ürün, 3'lü ambalajı ile bozulmadan daha uzun süre yenebiliyor. Ürünün buzdolabında muhafazası önem taşırken, kuru, kokusuz ve direkt güneş ışığından uzak alanlarda bulundurulması gerekiyor. Siz de ürünü sepete ekleyerek alışverişe başlayabilir, Ege'den gelen lezzeti mutfaklarınıza taşıyabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler