text.skipToContent text.skipToNavigation

Tahsildaroğlu Dilimli Koyun Peyniri 525g

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
37,90 TL
29,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

CarrefourSA Beyaz Peynir reyonlarından masalarınıza gelen koyun peyniri, lezzeti ile sizleri bekliyor. Küçük gözenekli yapısı, hafif sarımsı beyaz rengi ve lezzeti ile tanınan ürün, kahvaltıdan meze yapımında kadar çok yönlü bir kullanıma sahiptir.
Hafif ekşimsi ve tuzlu tadı ile kahvaltıda sade halde tüketilir veya omlet ya da krep yapılarak yenir. Orta sertlikte ideal kıvamı ile küp küp dilimlendiğinde ufalanmaz ve şeklini korur. Kolayca dilimlenerek kızartılan ve meze olarak sofralarda yerini alan ürün, rendelenerek mücver gibi tariflere katılır. Özellikle Akdeniz salatasına beyaz peynir yerine eklenir veya fırında pişen sebze yemeklerinde kullanılır. Ekşimsi ve tuzlu tadı ile farklı peynirler ile karıştırılarak özellikle mayalı hamur işlerinde iç malzeme olarak mükemmel bir kullanım sunar. Tam yağlı yapısı ile tariflerinize hem lezzet hem de orijinal bir tat katar.
Lezzeti ile farklı şekillerde tüketime uygun olan ürün, tek tek vakumlanmış özel dilimleri sayesinde hem hijyenik hem de pratik bir kullanıma sahiptir. Farklı öğünlerde severek tüketeceğiniz Tahsildaroğlu Dilimli Koyun Peyniri 525g hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler