text.skipToContent text.skipToNavigation

Tahsildaroğlu Ezine Keçi Peyniri 600g

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
37,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Sağlıklı ve besleyici özellikleriyle bilinen keçi sütünden üretilen Tahsildaroğlu Ezine Keçi Peyniri 600g doğal lezzeti ve katkısız yapısı ise sofralarınıza sunuluyor. Lüx Keçi Peyniri, kendine özgü doğal tadı, beyaz rengi ve kıvamı ile kendini diğer peynirlerden ayıran özellikler sergiliyor. Kahvaltılarınızı süsleyecek ve sadece kahvaltıda değil, günün her öğününde size eşlik edecek olan Tahsildaroğlu Keçi Peyniri ile sadece güzel bir ziyafet çekmiş olmazsınız aynı zamanda ihtiyacınız olan kalsiyum ve minerali de sağlamış olursunuz.

CarrefourSA reyonlarında Beyaz Peynir bölümünde sunulan Ezine peyniri, diğer peynirlerden farklı olarak, fırında kızartılarak ya da yağda eritilerek sofralarda yerini alır. Meze olarak tüketilebileceği gibi özellikle yaz aylarında karpuz ya da üzüm gibi besinlerle birlikte tüketilebilir. Az tuzlu tadı ve özel kıvamı ile çeri domates ve ceviz gibi besinlerle birlikte peynir tabağı hazırlanırken de kullanılabilir.

600 gramlık pratik ambalajı sayesinde her an elinizin altında bulundurabileceğiniz ürünü buzdolabınızda gönül rahatlığı ile muhafaza edebilir, dilediğiniz an servise hazır hale getirebilirsiniz.

Siz de bu eşsiz lezzetle buluşmak istiyorsanız, ürünü sepetinize ekleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler