Marka: TAT

Tat Aşurelik Buğday 1 kg

8,90 TL

adet

Ürün Açıklaması

Tat Aşurelik Buğday 1 kg

1 kilogramlık paketi ile mutfaklarınızı şenlendiren Tat Aşurelik Buğday, özenle paketlenerek sofralarınızda sizlerle buluşuyor! Kendine has lezzetiyle siz de tariflerinizi Tat Aşurelik Buğday ile çeşitlendirebilirsiniz. Tat Aşurelik Buğday'ı hazır hale getirmek ise oldukça kolay! Kullanacağınız kadar aşurelik buğdayı bir gece öncesinden su dolu bir kapta bekletin. Ertesi gün ihtiyacınıza göre haşlayarak da tüketebilirsiniz.

Yüksek besin değerine sahip olan, Türk mutfağında sıkça kullanılan bu lezzet ile siz de harika sofralar kurabilirsiniz. Aşure tatlısı ile gününüzü lezzet şölenine çevirebilirsiniz. Yazın sıcak günlerinde ayran aşı çorbası ile içinizi ferahlatabilirsiniz. Geleneksel lezzet keşkek ile sofralarınızı renklendirebilirsiniz. Tat Aşurelik Buğday'ı geleneksel yemeklerde, çorbalarda, salatalarda ve tatlılarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tat Aşurelik Buğday'ı ambalajını açtıktan sonra hava almayan bir yerde muhafaza ettiğinizde uzun süre gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 


Ürün bilgileri hazırlanmaktadır.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir
    Buble