text.skipToContent text.skipToNavigation

Tat Büfe Mayonez 550 G

TAT
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
11,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Tat Büfe Mayonez 550 G


Tat Büfe Mayonez 550 G ev içi kullanıma uygun olduğu gibi, ticari kullanım için de tercih edilebiliyor. CarrefourSA Mayonez reyonundan sizlere sunulan ürünün, katkısız olma özelliği dikkat çekiyor. İçeriğinde ayçiçek yağı, su, yumurta, şeker, sirke, tuz, limon suyu konsantresi bulunduran ürün, doğal baharat aromasıyla lezzet sunuyor. Fransız kökenli bir lezzet artırıcı olan sos, ketçap gibi başka soslarla bir arada tüketilebildiği gibi baharatlarla da tatlandırılabiliyor. Çiğ tüketilmesi önerilen sos, salatalarda, kızartmalarda, mezelerde kullanılabiliyor; makarna, pizza ve hamburger gibi fast food ürünleriyle yenebiliyor. Yemeklere eklenirken yoğurt veya kremayla karıştırılarak hafifletilebilen ürün, kahvaltıdan akşam yemeğine kadar tüm öğünlerde sofrada yer alabiliyor. Soğuk olarak tüketilmesi önerilen sos, hiçbir işlem gerekmeden, açıldıktan sonra hemen tüketilebiliyor.
100 gram içerisinde 608 kcal enerji bulunduran ürün, pratik kapağıyla sofralara geliyor. Sıçratmadan servis edilme imkanı sunan ürün, üzerinde yer alan son kullanım tarihine kadar güvenle tüketilebiliyor. Açıldıktan sonra buzdolabında saklanması önerilen ürünün, serin ve kuru yerde muhafaza edilmesi öneriliyor. Siz de Tat mayonezi hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler