text.skipToContent text.skipToNavigation

Tat Ketçap Tatlı 400 Gr

TAT
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
6,45 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Tat Ketçap Tatlı 400 Gr

 

Gıda malzemelerinin sofralara şenlik getiren ürünlerinden biri de Tat Ketçap Tatlı 400 Gr olacaktır. Temiz kapağı ve koruyucuya yer vermeyen içeriği ile dikkat çeken bu ürün herkesin büyük küçük demeden tercih edebileceği lezzetli soslardan biridir. Tat öncülüğünde alıcıları ile buluşan ürün, üstün kalitesini açıkça ortaya koymaktadır. Taptaze domateslerin toplanması ile elde edilen bu ürünün özellikle patates kızartmaları üzerindeki kullanımı daha çok ilgi görmektedir. Ancak sizler isterseniz kızartmaların yanı sıra makarna yahut dilediğiniz diğer gıdaların üzerinde de bu ürünü tercih edebilirsiniz. O halde CarrefourSA reyonlarında yerinizi alırsanız ürüne bir adım daha yaklaşabileceğinizi bilmeniz gerekir.

Ketçap bölümünden kolayca erişim sağlayabileceğiniz Tat ketçap tatlı 510 g ile sizler de yemeklerinizi şenlendirebileceksiniz. Sofralara eğlence katan bu ürün, içeriğinde bulunan likopen içeriği ile güvenilir besinler arasında yerini almaktadır. Tatlı oluşu sayesinde herkesin rahatlıkla tüketebileceği bu ürün, yıllar geçse de kalitesinden bir an olsun ödün vermemektedir. Domates içeriğinin yoğunluğu ile ön plana çıkan ürünü kuru ve serin alanlarda muhafaza etmeniz daha doğru olacaktır.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler