text.skipToContent text.skipToNavigation

Teno Kağıt Havlu 12’li

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
% 36
24,90 TL 15,90 TL
adet

Özellikle evlerin ve iş yerlerin vazgeçilmezi olan kâğıt havlular, artık hemen her yerde kullanılıyor. Bu kadar yoğun kullanımı dikkate alarak üretilen Teno Havlu 12’li, aniden biten kâğıt havlu kâbusuna son veriyor. Büyük küçük demeden herkesin güvenle kullanabileceği Teno kağıt havlu, doğal dokusu sayesinde cildinize ya da besinlerinize zarar vermiyor.

Hem Pratik Hem Ekonomik

Çoklu ambalajında son derece ekonomik bir alternatif olarak karşımıza çıkan Teno, ev içi kullanımlarda yalnızca mutfaklarda değil, banyoda ve oturma alanlarında da rahatlıkla kullanılıyor. Önceleri sadece mutfaklarda kullanılan kâğıt havlular artık hayatın her alanında kullanılıyor. Seyahatte, işte, sporda, tatilde ve pek çok farklı alanda tercih edilen Teno havlular, çevrenizi kolayca temizlemenize, olası aksilikleri hızlıca halletmenize olanak sağlıyor

Hem Sağlıklı Hem Hijyenik

Gıdalarınızı saklamak, kurutmak ya da yanınızda taşımak için güvenle kullanabileceğiniz kâğıt mutfak havluları, tek kullanımlık olduğu için bakteri barındırmıyor ve koku yapmıyor. Diğer taraftan kişisel temizlik sonrasında ve esnasında güvenle kullanabileceğiniz Teno kağıt havlular her zaman hijyen sağlıyor. Özel dokusu sayesinde yırtma ya da parçalanma yapmıyor. CarrefourSA'nın Kağıt Havlular reyonunda bulabileceğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.

 

30036125 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler