text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Albeni Tane Tane Çikolata 29Gr

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
1,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Albeni Tane Tane 29 Gr

Albeni tane tane 29 gr gıda ve yemek malzemelerinden çerez, çikolata ve bisküvilerdeki çikolatalar, barlar, gofretler ve diğer çikolatalar arasında sizleri bekliyor. Hijyenik koşullarda üretilip paketlenmektedir. Benzersiz karameli, taze bisküvisi ile minik toplara oldukça bayılacaksınz. Günün her saati istediğiniz her yerde tüketebilirsiniz. İşte, okulda, yolda ve acıktığınız her yerde atıştırabileceğiniz bu lezzet CarrefourSA reyonlarında sizleri bekliyor. Süt ile kaplanmış çikolatalardan üretilmektedir.

Karamel kremayı içinde barındıran tane tane Ülker albeni lezzetine bayılacaksınız. Albeni tane tane 29 gr tam bir enerji deposudur. Lezzetli bisküviler tüketmek isteyenlerin vazgeçilmez ürünüdür. Hoş görünümü kullanımlı paketi sayesinde severek tercih edeceksiniz. Dilerseniz çay ya da kahve ile beraber tüketebilirsiniz. Çikolata kaplamalı Ülker Albeni taneleri keyifle tüketeceksiniz. Taze bisküvisi ile oldukça beğeneceksiniz. Yumuşak karameli ve benzersiz çikolatası ile yemesi oldukça kolaydır. Küçük ve büyük herkes severek tercih etmektedir. Eşsiz tada sahip atıştırmalık arıyorsanız her an her yerde tüketebileceğiniz tane tane Albeni tercih edebilir ve keyifle tüketebilirsiniz. Lezzetli bir atıştırmalık arayanlardansanız Ülker Albeni tane tane tam size göre.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler