text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Baton Çikolata Sütlü 32Gr

ÜLKER
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
2,00 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Ülker Sütlü Baton Çikolata 32 G

 

Türkiye’ de çikolata denince aklana gelen ilk firmalardan olan Ülker 1944 yılına kadar dayanan geçmişi ile üretimlerine devam ediyor. Bu firmanın en klasik ürünlerinden biri olan Ülker Sütlü Baton Çikolata 32 G bol süt oranı ve çikolatası ile uzun yıllardır çikolata severlerin en beğendiği tercihler arasında bulunuyor.

Evde, iş yerinde, okulda; çay ve kahve saatlerinde tüketebilir dilerseniz güvenle çocuğunuzun beslenme çantasına koyabilirsiniz. Canınız sıkkın olduğunda yahut moraliniz bozulduğunda bir parça Ülker Baton Çikolata Sütlü aldığınızda beyinde serotonin üretimine katkıları ile bu eşsiz lezzet moralinizin yerine gelmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca bol süt oranı ile diğer çikolatalara kıyasen daha hafif olan Ülker Baton Çikolata Sütlü ağır tatlıları yiyemeyen çikolata severler için de muhteşem bir tercih.

Eğer sizde bu klasik lezzet ile çay ve kahve saatlerinize tat katmak, canınız sıkıntılı olduğunda Ülker Sütlü Baton Çikolata 32 G ile kendinizi şımartmak istiyorsanız bu ürünü CarrefourSA Mağazalarında çerez, çikolata ve bisküvi reyonunda çikolata, bar ve gofretler bölümünde bulabilir dilerseniz internet sitemizden sipariş edebilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler