text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Caramıo Karamelli Baton Çikolata 35G

ÜLKER
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
1,25 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Ülker Caramio Karamel Dolgulu Çikolata 35 G

 

Caramio karamelli çikolata yediden yetmişe herkesin severek tükettiği bir çikolatadır. Çikolata hijyenik koşullarda üretilir. İçerisinde bol karamel bulunur. Nefis karamel aromasıyla küçük büyük herkesin yediği bir atıştırmalıktır. Caramio Karamelli Bat. Çikolata 35 G günün her saati tüketilebilir. Okulda, evde, yolda ve işyerinde kısacası tüm mekanlarda cebinize sıkıştırabileceğiniz bir çikolatadır. Caramio karamelli çikolatanın boyutu küçüktür. Koruyucu kabı sayesinde her yerde rahatlıkla taşınabilir. Tadı çok lezzetlidir. Karamelin eşsiz lezzetini barındıran Caramio benzersiz bir uyuma sahiptir. Caramio karamelli bat. Çikolata 35 g ürününü CarrefourSA reyonlarından kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Caramio ürettiği çikolatalarla müşterilerinden tam not almayı başaran bir çikolatadır. Karamelin eşsiz tadını bünyesinde barındırır. Çikolata küçük bir boyuttadır. Paketi ürünü hijyenik olarak muhafaza eder. Caramio karamelin muhteşem lezzetiyle bilinen bir çikolatadır. Çikolata tüketildiği anda karamelin güzelliği hemen göze çarpar. Çay ya da kahveye lezzet katar. Ürün hijyenik koşullarda üretilir. İnsan sağlığı için herhangi bir zarar teşkil etmez. Her ortam da tüketilebilir. Caramio karamelli çikolatayı birçok yerde görmek mümkündür. Karameliyle eşsizdir.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler