text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Çikolata Fıstıklı Kare 70Gr

ÜLKER
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
5,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Ülker Antep Fıstıklı Kare 70 G

İster küçük bir çocuk, ister ev hanımı ya da çalışan bir bayan, herkesin ortak noktası severek tükettiği tatlılar arasında çikolatanın hep en ön sıralarda olması. Nefis çikolata, taptaze süt ve fıstığın en güzel çeşitlerinden Antep fıstığının birleşimi Ülker Antep Fıstıklı çikolata vazgeçilmezleriniz arasında yer alacak.

Tatlı krizinizin tuttuğu her an ağzınıza atacağınız bir parça çikolatanın, her lokmasında damağınızda bırakacağı tada bayılacaksınız. Özellikle kıtır kıtır fıstık parçaları tatlı keyfinize keyif ve lezzet katacak. Antep fıstıklı çikolata, içinde bulunan kalsiyum açısından oldukça zengin süt ve çeşitli vitaminleri bünyesinde barındıran Antep fıstığı ile çocuklarınıza güvenle yedirebileceğiniz nefis bir tercih. Tatlıya ihtiyacınız olan her an keyifle başvurabileceğiniz , çantada taşınması kolay yapısı ve ambalajı ile Ülker çikolata günün her saati yanınızda. Fıstıklı çikolata, ister beslenme çantalarına koyabileceğiniz, isterseniz de okul dönüşlerinde çocuklarınızı sevindirmek için yapabileceğiniz güzel bir sürpriz.

CarrefourSa mağazalarında Tablet Çikolatalar bölümünden temin edebileceğiniz bu ayrıcalıklı lezzete hemen sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken seçimizi yapıp bu nefis çikolatayı sepete eklemek.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler