text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Çizi Kraker Bisküvi 63Gr

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
0,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Çizi Kraker 65 Gr

Çizi kraker 65 gr gıda yemek malzemelerindeki çerez, çikolata ve bisküvilerden bisküviler ve kekler, tuzlu bisküvilerdeki peynirli diğer bisküviler arasında sizlere sunulmaktadır. Son teknoloji ile kaliteden ödün vermeden sizlere ulaştırılmaktadır. Peynirli ve tuzlu lezzet ile açlığınızı kısa sürede yatıştırabilirsiniz. Evde, işte, okulda istediğiniz her yerde ve her anda atıştırmalığı yanınızda taşıyabilirsiniz. Oldukça lezzetli bir bisküvidir. İki çizi arası peynir kremalı ürün oldukça da doyurucudur. Açlığınızı yatıştırmanın başka yolunu arıyorsanız tercih edebilirsiniz. Kıvamı ve çıtırlığı büyük beğeni toplamaktadır. Acıktığınız her an tüketebileceğiniz ürüne CarrefourSA reyonlarından sahip olabilirsiniz. Çizi kraker 65 gr büyük küçük herkes tarafından sevilerek tercih edilmektedir. Günün her saati tüketebilirsiniz. Çay saatlerinde sık sık tercih edilmektedir. Çıtır bisküvisi ve kıvamı sayesinde tadını oldukça beğenecek ve kolaylıkla doyacaksınız. Tuzlu lezzeti ofiste, yolda her zaman lezzetli atıştırmalığınız olarak tercih edebilirsiniz. Peynirli ve tuzlu atıştırmalık hem klasik hem de efsane haline dönüşmüştür. Oldukça sevilen bu ürünü tercih ederek keyifli bir lezzete ulaşabilirsiniz. Ülker çizi kraker mükemmel tadıyla sizleri bekliyor.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler