text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Çokokrem Blister 180 Gr

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
3,85 TL
adet

Ülker Çokokrem Eko.180 g koruyucu

Özenle seçilmiş olan Karadeniz fındıkları, sütün ve kaliteli fındıkların enfes uyumu ile bir araya getirildiği Ülker Çokokrem Eko.180 g kahvaltıların tercihidir. Sabah kahvaltılarında hem çocukların hem de yetişkinlerin tercihi olan Çokokrem, dilimlenmiş sıcak ekmeklere kolayca sürerek afiyetle yiyebilirsiniz. 'En tatlı sabahlar Çokokrem'le başlar' sloganı ile eskimeyen, geleneksel lezzetlerden biri olan Çokokrem, yenilenmiş yumuşacık kıvamı ile de kahvaltılarınızı ziyafete dönüştürmektedir.

Çokokrem'i dilimlenmiş veya kalıplar ile şekillendirilmiş olan ekmeklere sürerek dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Lezzetli ve pratik pastalar için de pasta ve pankek tariflerinizde, süslemelerde kullanabilirsiniz. Dilerseniz sabah kahvaltılarında dilimlenmiş ekmek, simit, pankek ve kreplerinizde tercih edebilirsiniz.

Kahvaltılarınızı tatlı bir ziyafete dönüştürecek, damak tadınıza uygun kıvamı ile hem lezzetli hem de besleyicidir. İdeal kıvamı ve karışımı ile yumuşacık sürümünün keyfine varacağınız Ülker Çokokrem Eko.180 g koruyucu ambalajı ve piknikler için uygun olan gramajı ile hem pratik hem de lezzetlidir. CarrefourSA krem, çikolata ve ezmeler reyonlarında çikolatalı krema bölümünde bulabileceğiniz eşsiz kahvaltılığı hemen sepetinize ekleyerek online olarak satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler