text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Çokokrem Kase 700G

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
12,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

"Ülker Çokokrem 700 g


Ülker Çokokrem 700 g tatlı sabahların vazgeçilmezi, sıcak ekmeği bir şölene dönüştüren yeni bir lezzetin sahibi. Kahvaltının geleneksel tadı olan ürün, ekmeğe sürülerek yenebildiği gibi alternatif tarifler ile de tüketilebiliyor. Keklerin içinde, tatlı soslarında, kurabiyelerin üstünde ve taze meyveler ile beraber sunulabilen krema formundaki çikolata, kolay açılan ve kapanabilir ambalajı ile güvenle saklanabiliyor. Üzerinde yer alan son kullanma tarihine kadar tazeliğini koruyor. Pastörize süt, özenle seçilmiş fındıklar ve lezzetli kakaodan üretiliyor. Süt ile beraber tüketilmesi önerildiği gibi, hem çocuklar hem de yetişkinler için besleyici bir ara öğün alternatifi oluşturuyor. Besin değeri açısından zengin olan ürün; protein değerleri ile dikkat çekiyor ve saf sütün besleyiciliği ile tercih ediliyor. Çokokrem'in 100 gramında ortalama 535 kalori bulunuyor.
Yemeği eğlenceye dönüştüren lezzet, enerji veren özelliği ile ağırlıklı olarak günün ilk öğünlerinde tüketiliyor. Kuru, kokusuz ve nemsiz ortamda muhafaza edilmesi öneriliyor. Çikolatanın eriyebilen formu nedeniyle oda sıcaklığında saklanması salık veriliyor. CarrefourSA reyonlarında Krem Çikolata, Ezmeler bölümünde yer alıyor. Siz de çocuklarınıza kahvaltıyı sevdirecek besleyici çikolata kremasını tek tuşla sepetinize atabilir, zahmetsizce satın alabilirsiniz.
Ürün Kodu: 106790
"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler