text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Dankek Çay Saati Islak Kek 240G

DANKEK
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
4,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

"Dankek Islak Kek 240 g

CarrefourSA reyonlarında Kekler bölümünde yer alan Dankek Islak Kek 240 g, sağlıklı ambalajıyla kek tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Kakaolu tadıyla damaklarınızı şenlendirecek olan ıslak keki ister ailece bir araya geldiğiniz sofralarınızda tüketebilir isterseniz de davetlerinizde konuklarınıza ikram edebilirsiniz.Yumuşacık leziz tadıyla herkesin; özellikle de çocuklarınızın beğeneceği bir tat olan ürünü, kendinizi mutlu etmek için de günün her saati yiyebilirsiniz. Sıra dışı lezzet, çikolata tadından vazgeçemeyen kek tutkunlarının favorisi olacak.

Ev yapımı kıvamında hazırlanan ürün, yoğun aromasıyla ve nefis tadıyla sizleri büyüleyecek. Anneniz uzakta olsa bile yaptığı keklerin lezzetini hatırlayacaksınız. Herkesin kalbini çalmayı başaran çikolata lezzetiyle sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz. Karbonhidrat, protein, yağ ve mineral içeriğiyle besleyici bir kek olan ürün sayesinde çocuklarınıza gün içinde kaybetmiş oldukları enerjiyi kazandırabilirsiniz. Islak keki çayla ya da kahve ile birlikte ve güzel bir sohbet eşliğinde konuklarınıza da gönül rahatlığıyla sunabilirsiniz. Dondurma veya krema gibi lezzetlerle süsleyerek göz alıcı sunumlara imza atabilirsiniz.

Her diliminde mutluluk bulunan lezzeti ailenizle ve konuklarınızla paylaşmak için ürünü kolayca sepetinize ekleyip hemen satın alabilirsiniz.

Ürün Kodu: 415012"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler