text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Hanımeller Çokodamla Rulo Bisküvi 82Gr

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
1,25 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Ülker Hanımeller Damla Çikolatalı 88 gr

 

Gündelik olarak tüketebileceğiniz gıda ve yemek malzemeleri içerisinde bisküvi ürünleri, farklı tarifler ile birlikte Ülker firması tarafından size sunuluyor. Markanın vazgeçilmez lezzetlerden birini oluşturan Hanımeller serisi içerisinde bulunan Ülker Hanımeller Damla Çikolatalı 88 gr ürünü, bir ev kurabiyesi lezzetinde keyifli bir tüketim sağlıyor. Ülker Hanımeller ürünlerini CarrefourSA reyonlarında kolayca bulabilirsiniz.

CarrefourSA mağazalarında Çerez, Çikolata ve Bisküvi bölümü içerisinde yer alan Ülker Hanımeller Damla Çikolatalı 88 gr ürünü, eşsiz tarifi ile birlikte anne eli değmiş kadar lezzetli bir içerik oluşturuyor. Bu ürün acıktığınız her zaman açlığınızı yatıştırmak için evde, iş yerinde, okulda, çantanızda, yolculukta, otobüste veya beklediğiniz her yerde tüketebileceğiniz bir içerik oluşturuyor.

Küçük çikolata parçaları ile birlikte süslenmiş bu ürünü çay, kahve, meyve suyu, meşrubat veya süt ile sabah kahvaltısı öğlen veya akşam atıştırmalıkları da ya da misafir sunumlarında tercih edebilirsiniz. Çocuklarınızın okul beslenmesine de ekleyebileceğiniz bu ürün, çikolata parçacıkları ile birlikte gevrek ve taze bir içerik sağlarken, tek bir paketi ile birlikte geniş bir servis oluşturuyor.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler