text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Kelloggs Special K Sade Kahvaltılık Gevrek 420 G

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
10,90 TL
adet

 

Sabah kahvaltılarında lezzetli ve sağlıklı bir gevrek için Kelloggs çok özel alternatifler sağlıyor. Ülker markası tarafından özenli bir şekilde üretilen Ülker Kelloggs K-Flakes 500 g ürünü, klasik olarak buğday ve pirinç içeriğine sahip olan bir kahvaltılık gevrek sağlıyor. Kelloggs marka ürünlerini CarrefourSA reyonlarında rahatlıkla bulabilirsiniz.

CarrefourSA mağazalarında Süt ve Kahvaltılık reyonunda yer alan Musli, Hububat Ürünleri bölümünde yer alan Ülker Kelloggs Special K Sade Kahvaltılık Gevrek 420 G ürünü, tam tahıllı bir içerik olarak çok düşük yağ oranı ve yüksek diyet lifi barındırıyor. Tükettikleri her öğüne dikkat eden ve güne sağlıklı bir şekilde başlamak isteyen kişiler için özel bir kahvaltılık olarak bu gevrek tercih edilebilir. Bu gevrek ürününü kahvaltılarda süt ile birlikte sadece bir porsiyon tükettiğinizde gün boyu ihtiyacınız olan besin değerlerini sağlayabilirsiniz. Tam tahıllı ve çıtır çıtır olan bu gevrek süt ile birlikte yumuşamadan uzun süre aynı çıtır çıtır özelliği ile yenebilir. Tam bir lezzete sahip olan bu ürün, tatlı ve aromatik özelliği ile diyet yapmayı ve fit olmayı da keyifli bir hale getiriyor.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler