text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Pötibör Bisküvi Kakaolu 175Gr

ÜLKER
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
2,00 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Ülker Kakaolu Bisküvi 175 g 112

Her zaman sağlıklı ve lezzetli bir şekilde tüketebileceğiniz gıda ve yemek malzemeleri arasında güvenilir bir atıştırmalık olarak kakaolu bisküviler, klasik bir lezzetle Ülker kalitesi sayesinde evinize geliyor. Taze sütlü ve benzersiz özelliği ile birlikte Ülker Kakaolu Bisküvi 175 g 112 ürünü, hem yetişkinlerde çocuklar için keyifli bir atıştırmalık sağlıyor. Ülker ürünlerini CarrefourSA reyonlarında rahatlıkla bulabilirsiniz.

CarrefourSA mağazalarında Çerez, Çikolata ve Bisküvi bölümünde ulaşabileceğiniz Ülker Kakaolu Bisküvi 175 g 112 ürünü, yıllar boyunca vazgeçilmeyen ve her zaman aynı lezzetini koruyan formülü ile birlikte Türkiye'nin bisküvisi sloganına sahip oluyor. Direkt olarak gevrek yapısıyla taze taze tüketebileceğiniz veya farklı pasta tarifleri içerisinde kullanabileceğiniz bu ürün; çay, süt, meşrubatlar, kahve, salep ve meyve suları gibi içecekler ile birlikte lezzetli bir ikili oluşturuyor.

Çay saatlerinde tercih edeceğiniz, misafirlerinize ikram edebileceğiniz, çocuklarınızın beslenmesinde kullanılabilecek, açlığınızı yatıştıran ve rahatlık oluşturan bu taze ve lezzetli bisküvi her zaman evinizde ve işyerinizde bir kurtarıcı olarak yer alabilir. Bu bisküviyi hemen sepetinize ekleyerek istediğiniz her zaman sağlıkla tüketebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler