text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Specıal K Domatesli Naneli Kraker 28G

KELLOGG'S
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
1,00 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

30053464 Kellogs Special K Kraker Domates Nane

Ülker Kellogs Special K Kraker Domates Nane gevreği sütle ya da yoğurtla karıştırarak kahvaltılarda ve diğer öğünlerde gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Formuna dikkat edenler için ara öğün tercihleri arasında ilk sıralarda yer alan Kellogs Special, besleyici bir lif kaynağı olmasının yanı sıra içerisinde yalnızca yüzde 1,5 yağ oranı içerir. Kellogs Special K Kraker Domates Nane ürününe CarrefourSA Musli, Hububat Ürünleri reyonundan kolaylıkla ulaşabilir, internet mağazamızdan tek tıkla satın alabilirsiniz.

İçindekiler: Buğday Unu, Tam Buğday Unu, Şeker, Bitkisel Yağ (Palm), Yulaf Unu, Buğday Kepeği, Polidekstroz, AromaVericiler (Domates, Nane) (Kereviz Ürünü İçerir), Pirinç Unu, Patates Unu, Tuz, Yağı Alınmış Buğday Ruşeymi, Domates Salçası (%1), Peynir Altı Suyu Tozu (Süt Ürünü), Aroma Vericiler , Emülgatörler (Bitkisel Yağ Asitlerinin Mono ve Digliseridlerinin Mono ve Diasetil Tartarik Asit Esterleri ve Soya Lesitini), Maltoz Şurubu, Glukoz Şurubu, Nane (%0,3), Maydonoz, Kabartıcılar (Sodyum Hidrojen Karbonat, Amonyum Hidrojen Karbonat ve Disodyum Difosfat), Sarımsak Tozu, Soğan Tozu, Fesleğen, Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit), Koruyucu (Sodyum Metabisülfit ), Antioksidanlar (BHA ve BHT).

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler