text.skipToContent text.skipToNavigation

Uno Light Sandviç Ekmek 5'li 360 g

UNO
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
6,25 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"

Uno Light Sandviç Ekmeği, içeriğinde bulunan zengin lifler ile formunu korumaya özen gösterenler için sağlıklı beslenmenin kapılarını açıyor. CarrefourSA güvencesiyle sizlere sunulan bu ürünü, kalorisi ve yağ oranının düşük olması sebebiyle de her öğününüzde gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

İster kahvaltılarınız, isterseniz akşam yemekleriniz için kullanabileceğiniz Uno Light Sandviç Ekmek ile ara öğünleriniz için keyifli atıştırmalıklar da hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz zeytin, peynir, domates ve salam gibi kahvaltılık ürünlerle hazırlayacağınız sandviçleri ailenizle birlikte tüketebilirsiniz. Dilerseniz de bu ürünü tost yapımında kullanarak, sevdikleriniz için sağlıklı aperitifler hazırlayabilirsiniz.

Tazeliği, lezzeti ve içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller ile sağlıklı beslenmenize yardımcı olan bu ürün, lifli yapısı sayesinde açlığınızı kontrol altına alıyor Böylelikle daha az yemek yemenize rağmen, tokluk hissiniz artmış olduğundan vücudunuzu fit ve zinde tutmanız da kolaylaşıyor.

Tost ve sandviç ekmekleri reyonunda yer alan birbirinden lezzetli ürünlerden biri olan Uno Light Sandviç Ekmeği'ne hemen şimdi sahip olabilirsiniz. CarrefourSa'nın online satın alma kolaylığı ile sunduğu bu ürünü, hemen sepetinize ekleyebilir ve tek bir işlemle satın alabilirsiniz.

Ürün Kodu: 20221

"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.