text.skipToContent text.skipToNavigation

Vip Karışıık Sağlıklı Ürün

MARKASIZ
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
59,90 TL
kg
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Vip Karışık Sağlıklı Ürün Kuruyemiş

Gün içerisinde, öğlen aralarında, akşam yemeklerinden sonra ve öğleden sonra tüketebileceğiniz gıda ve yemek malzemeleri için kuruyemişleri tercih etmek, gerçekten hem lezzetli hem de sağlıklı bir seçenek oluşturuyor. İstediğiniz tüm kuruyemişlerin lezzetini bir arada alabilmek ve sağlıklı bir sonuç elde edebilmek için de Vip Karışık Sağlıklı Ürün Kuruyemiş ürünü, istediğiniz sonucu elde etmenizi sağlıyor. Taze kuruyemiş ürünlerini CarrefourSA reyonlarında her zaman bulabilirsiniz.

CarrefourSA mağazalarında Çerez, Çikolata ve Bisküvi bölümünde Kuruyemiş kısmı içerisinde bulunan Vip Karışık Sağlıklı Ürün Kuruyemiş ürünü için istediğiniz gramaj ile tüketim sağlayabilir ve zengin bir çeşit ile karışım elde edebilirsiniz. Farklı kuruyemişler içerisinde yer alan badem, fındık, ceviz, fıstık, kuru üzüm, kaju ve kuru kayısı gibi birçok farklı yemişi bir araya getiren bu karışık kuruyemiş seçeneği, tüm bu meyvelerin sağladığı eşsiz lezzeti ve sağlıklı etkiyi bir araya getiriyor. Özellikle çocuklarınızın okul beslenmesine katabileceğiniz veya öğleden sonraları okuldan sonra dinlendikleri arada onlara sunabileceğiniz bu çerezi; akşam yemeklerinden sonra televizyon izlerken tüketebilir veya misafirlerinizi ağırladığımız zamanlarda ikram edebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler